• İnönü Üniversitesi
  • |
  • Bilgi Sistemleri
Uygulamalar
İnönü Üniversitesi Bilgi Sistemleri Portalına Hoşgeldiniz


Şifresini hatırlamayan  öğrenciler 
Giriş yapamıyor musunuz? linkinden kimlik bilgileriyle yeni şifrelerini oluşturabilir.Yardım için tıklayınız.


Güz ve Bahar Dönemi sonunda MEZUN 
durumda olan öğrencilerin dikkatine
!TÜM ÖĞRETİM ELEMANLARIMIZIN DİKKATİNE

2014-2015 BAHAR DÖNEMİNDE KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ ve %10'a GİRECEK ÖĞRENCİLERİN TESPİT EDİLMESİ ESNASINDA SORUN YAŞANMAMASI İÇİN BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARININ  EN GEÇ 29.OCAK.2015 TARİHİNE KADAR  NOT GİRİŞLERİ YAPILARAK İLAN EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 

(İlan Edilmeyen Notlar hesaplama kriterlerine katılmamaktadır. Bu durumda Öğrenci GANO oralamasını etkilemektedir).
2014-2015 BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ
02-06.ŞUBAT.2015 Tarihleri arasında başlayacaktır.  2014 Giriş yılı Kayıtlı olan öğrencilerimiz (1.sınıf) otomasyon sisteminden kayıt yenileme işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Ders kayıtlarının geçerli olabilmesi için danışmanlarına ders kayıtları onay işlemi yaptırılmalıdır. Danışmanları tarafından KESİN KAYIT Yapılmayan Öğrencilerin Ders KAYITLANMALARI GEÇERSİZ olacaktır. Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından Otomatik ders kayıt ataması Kesinlikle yapılmayacaktır.

TÜM ÖĞRENCİLERE ÖNEMLE DUYURULURÖĞRENCİLERE DUYURULUR
AKTS Kredi Sistemine Geçiş

Öğrenci pasosu çıkarabilmek için ''Öğrenci Belgesi''ne gerek duymadan sadece Malatya B.şehir Belediyesi MOTAŞ gişesine müracaatınız yeterlidir.  • ÖN KAYITLA İLGİLİ AÇIKLAMA

    (Nüfus Bilgilerinde GMS no hanesine ülke kodu olarak (090) olarak girilmesi gerekmektedir. Örnek GMS No: (090) (555) (555 55 55))

    ÖN KAYITLA İLGİLİ AÇIKLAMA

    (Nüfus Bilgilerinde GMS no hanesine ülke kodu olarak (090) olarak girilmesi gerekmektedir. Örnek GMS No: (090) (555) (555 55 55))